Ana Sayfa / genel / Meltem Cumbul’un eşi ifade verdi

Meltem Cumbul’un eşi ifade verdi

ZAFER HACISALİHOĞLU
AYDIN

İddiaya göre, Kuşadası Setur Marina Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bomonti Bar’da eşi Meltem Cumbul ile birlikte eğlenen turizmci Ali Can Özbaş, aynı eğlence yerinde bulunan ve başka masada oturan bir gazetecinin masasına giderek, masanın üzerinde duran resim makinesi ile flaşını yere çarptı. Özbaş, yere vurduğu makine ve flaşı ayağıyla da parçaladı hemen peşinden medya mensubu Aykut Zirek’in üzerine yürüdü. Barda olay çıkaran Ali Can Özbaş’ı eğlence yeri çalışanları ve diğer müşteriler zorlukla zapt ederken, resim makinesi kırılan ve saldırıya uğrayan medya mensubu Aykut Zirek, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakolu’na giderek, Alican Özbaş’tan şikayetçi oldu.

İDDİALARI REDDETTİ

Aykut Zirek’in şikayeti üzerine Kuşadası polisi tarafından ifade vermek üzere çağrı edilen Alican Özbaş, saat 13.30 sıralarında Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakoluna gittikçe ifade verdi. Suçlamaları reddeden Özbaş, yaptığı izahta bir darp olayının netlikle mevzubahis olmadığını, resim makinasının ise kartı almak isterken hata neticesi yere düştüğünü ileri sürdü.
Olayla alakalı izah yapan Alican Özbaş, Aykut Zirek’in resim çekmek için müsaade istediğini ancak kendisine müsaade vermediğini söyleyerek, “Daha sonra işletme görevlisi Mehmet Kadem yanıma gelerek, Aykut Zirek’in resim çekmek istediğini söyledi. Ben yine netlikle istemediğimi tekrarladım. Ancak daha sonra Aykut isimli gazetecinin fotoğrafımızı çektiğini gördüm. Yanına gittikçe resimleri silmesini istedim. Resim çekmediğini söyledi. Resim makinasını boyun askısından tuttum. Aykut Zirek, makinasını kurtarmak isterken asılınca elinden fırladı ve makina yere düşüp kırıldı. Ayrı olarak yine öne sürdüğü gibi üzerine de yürümedim. Bu iddialar doğru değil. Zati işletmenin ve alışveriş merkezinin kamera kayıtlar poliste bulunuyor. Aykut Zirek’in makinasının kırılmasına üzüldüm, lakin verdiğim ifadede de belirttiğim gibi iddiaları kabul etmiyorum” dedi.

GAZETECİ ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇMEDİ

Şikayetinden vazgeçmediği öğrenilen medya mensubu Aykut Zirek, Özbaş’ın aniden yanına gelerek, masanın üzerinde duran resim makinesi ile flaşı alıp, parçaladığını iddia etti. Daha evvelce tanıdığı Alican Özbaş ile hiçbir problemi bulunmadığını ve hiçbir şekilde de o gece resmini çekmediğini belirten Zirek, “Buna karşın nedenini bilmediğim bir şekilde yüzlerce insanın önünde oturduğum masaya gelip, bana bir şey söylemeden resim makinem ile flaşımı alıp yere çarptı ve yerde de ayaklarıyla üzerinde tepindi. Aşırı derecede içkili olan Alican Özbaş hemen peşinden da üzerime yürüdü. Ona neden böyle yaptığını ve netlikle kendisini çekmediğimi söyledim. Aynı vakitte Meltem Cumbul yanımıza gelerek, ‘fotoğraf çektiğinizi sandı, ondan böyle davrandı’ dedi. Bu sırada Alican Özbaş barı birbirine katarak, yine üzerime yürüdü. Ben de olay yerinden kaçtım ve karakola gittikçe şikayetçi oldum. Tüm bunların hepsi hem Setur Marina’nın hem de eğlence yerinin kamera kayıtlarında mevcut. Netlikle resmini çekmedim, durup dururken bana saldırdı” dedi.

Bir önceki yazımız olan Tülin Şahin güzellik sırrını açıkladı başlıklı makalemizde açıkladı, güzellik ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Rize’de FETÖ operasyonu 3 kişi gözaltında!

RİZE Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü tahkikat çerçevesinde Rize Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile …

.