Ana Sayfa / genel / Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak konuştu

Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak konuştu

Akşam’ın haberine göre, “Su Gibi” programının solisti Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddiasına yanıt verdi. Çıtak, “Bu konuyla alakalı suallere yanıt vermeyeceğim. Şu an konuşmamam lazım, avukatım da böyle istiyor. Yeri ve vakiti geldiğinde sizlere her şeyi açıklarız. Bu konuyla alakalı ne annem, ne de ben konuşacağız. İzah resmi yollarla olacak. Biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor. ‘Su Gibi’ programında bunlar konuşulurken, aslında orada dahi değildim. Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim. Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm. ‘Dilan stüdyoya terk etti’ demeleri çok ilginç, zira orada dahi değildim. Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum. Şu an yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorum” diye konuştu.Öte yandan, Çıtak’ın uğradığı silahlı saldırı neticesi hastanede yattığı sırada İbrahim Tatlıses’i ziyaret de ettiği öne sürüldü.

SERPİL ÇAKMAKLI DA DOĞRULADI

Ünlü Oyuncu Serpil Çakmaklı, TV8’de ekrana gelen “Aramızda Kalsın” isimli programda, iddialara değindi. Çakmaklı, “Dilan Çıtak’ın annesi Işıl, asistanımdı. 1986-87-88 yılları. Hem de kendisiyle film çektik, birlikte oynadık. Ankara’da Başkent Gazinosu’nda sevgili İbrahim Tatlıses’le aynı sahneyi paylaşırken Işıl da Ankara’daydı. O dönemlerde Işıl’ın gazetelere verdiği röportajlar var, -Çocuğumun babası İbrahim Tatlıses’tir- diye. Biz de biliyorduk, lakin açıklamadık. Lakin İbrahim Tatlıses katiyen kabul etmedi. Benim yanımda İbrahim Tatlıses’le telefonda tartışıyorlardı. O görüşmelerde hep İbrahim’in çocuğu kabul etmediğini, dava açacağını, çocuğunun haklarını arayacağını söylüyordu. O davalar da açıldı. Işıl bana o dönem -Ev, araba öneri ettiler, davayı örtbas etmek için- diyordu. Dava açılırsa şahitlik yaparım. İbrahim benim canım, arkadaşım o bir tarafa, diğer tarafta ise hemcinsim olan biri var” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Şimdi de Burcu Esmersoy'a gönderme başlıklı makalemizde burcu, de ve esmersoya hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Rize’de FETÖ operasyonu 3 kişi gözaltında!

RİZE Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü tahkikat çerçevesinde Rize Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile …

.